GLOBAL GOLDEN KEY

2003’ten bu yana, danışmanlarımızın uzmanlığı ve tecrübesiyle yüzlerce aileye yurt dışı gayrimenkul yatırımı ve vatandaşlık planlaması konusunda rehberlik ediyoruz. Hedeflerinize ulaşmanızda sizlere yardımcı olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yatırım Programları

İngiltere

İngiltere gayrimenkul yatırım programı, global gayrimenkul yatırımcıları için popüler ve cazip bir destinasyon olarak öne çıkmaktadır. Hem tarihi zenginliği hem de ekonomik gücüyle bilinen bu ülke, yatırımcılara çeşitli fırsatlar sunar.

Almanya

Almanya’da gayrimenkul yatırımı, güçlü ekonomisi ve istikrarlı kira piyasasıyla yatırımcılara cazip fırsatlar sunmaktadır. Yüksek yaşam kalitesi ve çeşitli lokasyon seçenekleriyle, Almanya kısa ve uzun vadeli yatırımlar için ideal bir tercihtir.

Oturum ve Vatandaşlık

Programları

İspanya

İspanya’nın Golden Visa programı, yatırımcılara ve ailelerine ülkede yaşama ve çalışma hakkı sunan bir oturum izni sağlar. En az 500.000 Euro değerinde gayrimenkul yatırımı yaparak veya belirli ekonomik katkılarda bulunarak bu vizeden yararlanabilirsiniz.

Portekiz

Portekiz Golden Visa programı, önemli bir finansal yatırım yaparak Portekiz’de yaşama , çalışma, oturum ve vatandaşlık hakkı kazanmayı sağlar. En az 500.000 Euro’luk yatırım yapılması gerekmektedir. Program, Schengen Bölgesi’nde vizesiz seyahat imkanı da sunar.

Yunanistan

Yunanistan Golden Visa programı, en az 250.000 Euro değerinde gayrimenkul yatırımı yaparak Yunanistan’da yaşama ve çalışma hakkı elde etmeyi sağlar. 5 yıl süreyle yenilenebilir oturum izinleri sunar ve Schengen Bölgesi’nde vizesiz seyahat etme imkanı sağlar.

Malta

Malta Golden Visa programı, yatırımcılara ve ailelerine Malta’da yaşama hakkı ve Avrupa Birliği içinde serbest dolaşım imkanı sunar. Program, belirli bir miktarda gayrimenkul yatırımı yapılmasını, devlete katkıda bulunulmasını ve bir fona yatırım yapılmalıdır.

Antigua & Barbuda

Antigua & Barbuda Golden Visa programı, yatırımcılara ve onların aile üyelerine karşılığında vatandaşlık sunan bir yatırım programıdır. Program, gayrimenkul alımı, hükümete bağış yapılması veya belirlenen bir iş girişimine yatırım yapılması gibi yatırım seçenekleri sunar.

Saint Kitts & Nevis

Saint Kitts & Nevis Golden Visa programı, yatırımcılara ve ailelerine karşılığında vatandaşlık sunan programlarından biridir. Program, hükümet onaylı gayrimenkul projelerine yatırım yapma veya bağış yapma gibi çeşitli yatırım seçenekleri sunmaktadır.

Saint Lucia

Saint Lucia Golden Visa programı, yatırımcılara ve onların ailelerine karşılığında vatandaşlık sunar. Program, hükümet onaylı gayrimenkul projelerine yatırım, devlet tahvillerine yatırım, bağış yapma veya işletmeye yatırım yapma gibi yatırım seçenekleri sunmaktadır.

Grenada

Grenada Golden Visa programı, yatırımcılara ve aile üyelerine karşılığında vatandaşlık sunan bir yatırım programıdır. Program, gayrimenkul yatırımı yapma veya Grenada’nın Ulusal Dönüşüm Fonu’na bağış yapma seçenekleri aracılığıyla başvurulabilir.

Dominika

Dominika Golden Visa programı, yatırımcılara ve onların ailelerine karşılığında vatandaşlık veren bir programdır. Bu program, Ulusal Kalkınma Fonu’na yapılan bir bağış yoluyla veya hükümet onaylı gayrimenkul projelerine yatırım yaparak gerçekleştirilebilir.

Kişiye Özel Çözümler

Küreselleşen dünyada, insanlar daha fazla seyahat etme, yaşam kalitelerini yükseltme, vergi avantajlarından yararlanma, daha iyi eğitim, sağlık ve güvenlik imkanlarına erişim gibi hedefler doğrultusunda uluslararası yatırım ve girişimcilik faaliyetlerini artırmaktadır. Bu nedenle, dünya genelinde, bu fırsatlara ulaşmanın en etkili yollarından biri, ikinci bir ülke vatandaşlığı elde etmek amacıyla yurtdışında gayrimenkul yatırımı yapmaktır. Bu yöntem, uluslararası girişimcilerin ve yatırımcıların istedikleri avantajlara ulaşmalarını sağlar.

Lokasyon

Yıl Deneyim

Müşterİ MEMNUNİYETİ

İş Ortağı

Dünya Çapında Hizmet

Bizler yüksek vasıflı profesyonellerimiz ve dünya çapında 50’den fazla lokasyondaki çözüm ortaklarımız ile beraber bir takım olarak birlikte çalışıyoruz. Bizim görevimiz size ve ailenize ikinci bir vatandaşlık hakkı tanınmasını sağlayacak en doğru çözümü belirlemek, bütün bu süreci yönetmek ve sizlere danışmanlık sağlamak. Her destinasyonda hem mülk hem de göçmenlik programları alanlarında uzmanlaşmış danışmanlarımızla doğru mülk yatırımlarına erişiminizi kolaylaştırıyor, yerel bilgiler sunuyor ve ikinci vatandaşlık başvuru sürecinizi hatasız bir şekilde yönetiyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Bize Güvenin

15 yılı aşkın süredir yurt dışı gayrimenkul ve vatandaşlık planlamasında profesyonel olarak hizmet sağlıyoruz.

Küresel Lisanslı Firma

Global Golden Key, uluslararası alanda resmi kurumlarla lisanslı ortaklıklar kurarak güçlü işbirlikleri oluşturur.

Müşteri Odaklı Hizmet

Hemen hemen her müşteriye çözüm sunabilecek vatandaşlık ve ikamet programlarını ustalıkla seçiyoruz.

Küreselleşen dünyada daha fazla ulaşım olanağına sahip olmak, hayat kalitesini arttırmak, çeşitli vergi avantajlarından yararlanmak, daha iyi eğitim, güvenlik ve sağlık imkanlarından faydalanmak isteyen uluslararası girişimcilerin ve yatırımcıların sayısında her geçen gün artış gözlenmektedir.

Dünya genelinde bu olanaklara ulaşmanın en etkin çözümü yurtdışında bir gayrimenkul yatırımı yaparak ikinci bir ülke vatandaşlığı elde etmekten geçiyor. İkinci vatandaşlığa ulaşmak için beklenilecek süre, bu işlem için ödenebilecek ücret, yıl içinde yurtdışında geçirebilinecek süre, kişisel tercihler ve sıklıkla değişen uluslararası göçmenlik kuralları gibi faktörler kişiye özel çözüm üretilmesini gerektiriyor.

Global Golden Key bütün bu konularda hizmet vermekte ve kişilere özel çözümler üretmektedir.

İş Birliklerimiz

İŞ BİRLİKLERİMİZ

Yatırım programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek, sizin için en uygun seçenekleri keşfetmek ve yatırım yolculuğunuzda sizi nasıl destekleyebileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik